info@penzionreva.cz
Facebook +420 774 904 325

Oslavy a firemní akce

Připravujete oslavu jubilea? Máte na starosti přípravu firemní akce? V tom případě budete jistě souhlasit s tím, že zásadní pro to, aby vše proběhlo k co největší spokojenosti zúčastněných, je volba vhodného místa konání. Na jižní Moravě tyto nároky beze zbytku splňuje náš Penzion Réva. S konáním oslav i firemních akcí máme bohaté zkušenosti, přičemž se můžeme pochlubit celou řadou kladných referencí od spokojených zákazníků!

Oslavy a firemní akce Oslavy a firemní akce

Od cimbálovky po harmoniku

Při tvorbě pozvánek na tyto akce do Penzionu Réva rozhodně není nutné šetřit na počtu účastníků, protože náš salonek disponuje kapacitou 30 lidí. Parkování je možné přímo v areálu penzionu, když na parkoviště se bez problémů vejde 10 aut. Je jen na pořadateli akce, jak moc se bude chtít před pozvanými host blýsknout! V případě zájmu pro nás není problém zajistit živý kulturní program od cenově náročnější cimbálové muziky až po levnějšího harmonikáře, který umí rovněž navodit pohodovou a příjemnou atmosféru.

Oslavy a firemní akce Oslavy a firemní akce

Návštěvu Penzionu Réva lze spojit
s degustací místní kuchyně

Během konání akce mohou hosté využít pohostinnosti majitelů a dopřát si tak degustaci místní kuchyně. Je samozřejmé, že úspěch každé akce se odvíjí především od kvality zábavy a nabízeného občerstvení. Pochutnat si u nás můžete na čerstvých moravských specialitách, voňavých uzeninách a různých druzích sýrů. Tyto laskominy je možné zapít skvělým domácím vínem, čímž Vás zároveň zveme i k návštěvě vinného sklípku.

Oslavy a firemní akce Oslavy a firemní akce

Odpočinout si lze i při projížďce
na kole v okolí Penzionu Réva

Po příjemně stráveném večeru je druhý den možné obdivovat i krásy okolní přírody. K výletu vám po předchozí domluvě přímo v penzionu zapůjčíme kola. Ačkoli se jedná o velmi útulný kout Moravy, nikdo se nemusí bát, že by u nás zůstal odstřižen od okolního světa. V našem Penzionu Réva je k dispozici wifi, kterou smí návštěvníci bezplatně užívat.

Orientační ceník

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí bez snídaně:
740 Kč / osoba
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí se snídaní:
800 Kč / osoba
Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou se snídaní:
1500 Kč / osoba
Přistýlka:
650 Kč / osoba
Malý pes:
200 Kč

Slevy

Pobyt na 5 a více nocí 10% sleva (přímá objednávka bez zprostředkovatelů)
Děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko a stravu

Rezervace

Penzion Réva Valtice - vaše zastávka při cestě Lednicko-valtickým areálem. Těšit se můžete na klidné a útulné prostředí penzionu, dobré víno, venkovní bazén a spoustu dalšího. Dostupnost vybraného termínu ověříte na pár kliknutí přes webový formulář nebo nás potěšte telefonátem.

Jak zpracováváme údaje vložené do tohoto formuláře