info@penzionreva.cz
Facebook +420 774 904 325

Vinný sklep Valtice

Návštěva vinného sklípku se v dnešní době řadí mezi velmi oblíbené produkty, které svým klientům nabízí celá řada cestovních kanceláří. Není se čemu divit, protože takový výlet lze uskutečnit během víkendu, není nijak přehnaně cenově náročný a jeho účastníci si při něm užijí mnoho zábavy. Mezi oblíbené destinace, kam míří turisté ze všech koutů republiky, patří i náš Penzion Réva v jihomoravských Valticích.

Vinný sklep Valtice Vinný sklep Valtice

Firemní akce i oslava jubilea ve sklípku je zárukou úspěchu

Pobyt ve vinném sklípku se hodí nejen jako ideální dárek k rozličným jubileím a výročím, ale pořádáme i různé firemní akce. Podobného tmelení kolektivu se může účastnit okolo 25 návštěvníků, kteří v našem sklípku degustují i z bohatého archivu vína. Posezení ve sklípku spojujeme s degustací typických moravských delikates, ať již se jedná o uzeniny nebo kyselé okurky.

Vinný sklep Valtice Vinný sklep Valtice

Pravý moravský sklípek musí mít majitele, které zajímá hlavně spokojenost hostů!

Návštěva v našem vinném sklípku se leckdy protáhne až do brzkých ranních hodin, přičemž vztahy s klienty se snažíme založit hlavně na vzájemné důvěře. Proto nestanovujeme pevnou otevírací dobu, ale vždy se snažíme především o domluvu ke spokojenosti hostů. Pro návštěvníky sklípku nabízíme parkování v areálu, který bez problémů pojme 10 vozů.

Vinný sklep Valtice Vinný sklep Valtice

Po probuzení lze vyrazit do města
i do přírody

Předností Penzionu Réva je skutečnost, že se nacházíme přímo v centru Valtic, ale současně jsme místem, které je mimo ruch hlavní ulice. Po probuzení po náročném večeru je tak možné během pár minut obdivovat krásy Valtic, ale současně i čerpat síly při výletu do půvabné jihomoravské přírody. Je přitom jen na návštěvnících, jestli si svoje kola přivezou s sebou, přičemž jim je zdarma uskladníme, případně si je u nás mohou po předchozí domluvě zapůjčit.

Orientační ceník

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí bez snídaně:
740 Kč / osoba
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí se snídaní:
800 Kč / osoba
Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou se snídaní:
1500 Kč / osoba
Přistýlka:
650 Kč / osoba
Malý pes:
200 Kč

Slevy

Pobyt na 5 a více nocí 10% sleva (přímá objednávka bez zprostředkovatelů)
Děti do tří let zdarma bez nároku na lůžko a stravu

Rezervace

Penzion Réva Valtice - vaše zastávka při cestě Lednicko-valtickým areálem. Těšit se můžete na klidné a útulné prostředí penzionu, dobré víno, venkovní bazén a spoustu dalšího. Dostupnost vybraného termínu ověříte na pár kliknutí přes webový formulář nebo nás potěšte telefonátem.

Jak zpracováváme údaje vložené do tohoto formuláře